Çarşamba , Ekim 27 2021

Feromon nedir? Ne işe yarar?

Feromon Nedir?

Feromon ne demektir sorusuna Çok kısa bir cavap verecek olursak feromon : “aşk kokusu” diyebiliriz. Cinsellik ve seks ile bağdaştırılan feromon isimli hormon insanın hem bağışıklık sistemlerinde hemde beyin mekanizmasında bulunuyor. (feromon nedir) Feromona mağruz kalan insanın davranışları çok egzantirik şekilde değişkenlikler gösterebildiği için halk tarafından en çok araştırılan,üzerine makalelerin ve kitapların yazıldığı en popüler hormondur. feromon hormonu nedir? Feromonlar türe özgüdür, genel olarak feromon kokusu ile yayılır. feromon nedir? feromon Bulaşıcıdır.
Feromon bazı maddelerde çok az şekilde bulunabilmektedir (doğada bile) ancak bu maddelerde yeterli miktarda feromon bulunmadığı için çoğu kişi bunları farkedemez. İnsan davranışını değiştirme etkisi olmasına rağmen bu yüzden çoğu kimse bu hormonu doğal yollardan alamaz ve etkili şekilde kullanamaz. feromon nedir? ne işe yarar 

Cinsellik konusunda feromon kokusu çok önemli olmasına rağmen. Aşık etme konusunda %100 başarıya ulaşabileceğinizi söyleyemeyiz. Aşkı başlatır, cinselliği başlatabilir ama en nihayetinde bunu devam ettirecek olan kişi sizsiniz.

Feromon ne işe yarar?

Feromonun ne işe yaradığı sorusuna bilimsel bir dille cevap vermek istiyorum
Bilim insanlarının uzun uğraşlar sonucu yaptığı bir teste göre bir örümcek türündeki böceğin(dişi) kesesinde taşıdığı feromon hormonlarının tümünü salgıladığı zaman. Çok kısa sürede bu dişi örümceğin etrafını onlarca eril örümcek sarmıştır. Feromon kokusu onları çelmiştir, feromon kokusu aynı bu örümcekte olduğu gibi yine bir diğer testte memeli bir hayvanda da geçerliliğini korumuştur. Aynı şekilde feromon verilen canlı, duygularını harakete geçirdiğinde etrafında karşı cinsten kişileri toplamış, onları etkilemiş ve etkisi altına almıştır. feromon ne işe yarar?Feromon hormonu kadın ve erkeği işte böyle etkiler. Keşke bir bilimadamı da bize feromon kokusu sıksa ya da en azından parfümünü önerse :))

Feromon İçeren Erkek Parfümleri

Afrodizyaklar ve feromonlar konusunda az önce size demiştik ki bu hormonlar eşeylerden biri tarafından salgılanır ve makalelere göre feromon kokusu çoğunlukla erkek tarafından kullanılmaktadır ve vicudumuz tarafından emilmektedir. Feromon kokusu topluluk içinde ayırt edici bir özellik taşır, sosyal anlamda erkeği güçlü kılar, kadını ise kendine çeker.

Hangi parfümlerde feromon vardır?

En başta tabikide ferolle parfümleri aklımıza gelir. Evet ferolle aşk parfümlerinin yapılış amacı zaten feromon kokulu parfüm kullanmak isteyenler tarafından satın alınmak içindir. Ferolle feromonlu parfümler konusunda son 6 yıldır türkiyede ipi göğüslüyor. En son çıkardığı ferolle premium 2020 isiml ürün ile de ilk sıradan ineceğe benzemiyor!

Şimdi diyeceksiniz bu feromo içeren erkek parfümünü bu kadar övdün. ee nereden bulucaz bunu kardeşim. Tamam söylüyorum. Yan tarafta sadece bu konu için olmak kaydı ile bir banner tasarımı yaptık. Eğer ona tıklarsanız sadece 149 tl vererek feromon hormonu içeren erkek parfümüne ulaşabilirsiniz 🙂

Feromonlu Parfüm Markaları

Feromon etkili parfümleri kullanarak, bu kadar kişi arasından sıyırılmayı başarabilirsiniz. Koku, kişilerin beynine emir göndererek orada kendine bir yer bulur ve etkisi de kalıcı olur. O yüzden değil midir ki, sevdiklerimizin kokusunu uzun süre unutamayız.

Sadece özel günlerde değil, günlük hayatta da kullanabileceğiniz feromonlu parfüm markalarına da değinelim: Miss dior, chanel chance, diori hypnotic posion, guarlin samsara, romance, armani sensi,Victoria’s secret in very sexy, Gucci rush, Angel innocent, Benetton tribue, Givency amarige, 212 sexy, İssey miyake, Dior Hypnotic poison, Caroline Herra 212, Bvlgari black, Versace crsytal, Jean poul gaultier, agent provocateur ve victor rolf – flower bomb, Cacharel gloria…

Feromonlu parfümlerin isimlerini de araştırıp kullanarak, zihinlerde kalıcı etkiler bırakabilirsiniz. Vücut hatlarından önce dikkatleri ilk çeken kokudur aslında; bu yüzden, bu ayrıntıyı gözden kaçırmamak gerekir.
Feromonlu parfüm markalarını kullanarak, çekiciliğinizi yalnızca birkaç saniyede arttırabilir, karşı cinsle etkileşim kurabilirsiniz. Hormonları harekete geçiren bu feromonlu parfümü kullanarak, hayata ve içinde bulunduğumuz yarışa bir adım önde başlamak mümkündür.

Q7-Angels-Feromon-Parfum-12-ml-Yedek-Siseli__64114419_0

Dış görünüşümüzü modern bir giyimle destekler, kokumuzla da imajımızı tamamlarız. Yalnız unutulmamalıdır ki, öz güvenimizin kesin başarısı için feromonlu bir parfüm şarttır!

İyi ama bunca feromonlu parfümden hangisini kullanmalıyım ?

En etkili feromon parfüm hangisidir ?

Tabiki bize göre en etkili Feromon Parfüm Ferolle aşk parfümüdür.

Bunu nereden mi biliyoruz?

Ferolle aşk parfümü kullananların yorumlarından..

Dilerseniz siz de daha önce yazmış olduğumuz Ferolle aşk parfümü kulllananların yorumları başlıklı yazıdan yararlanarak Ferolle aşk parfümü hakkında detaylı bilgi edinebilir ve sonrasında Ferolle resmi satış sitesinden dilerseniz Ferolle feromon parfümü sipariş edebilirsiniz.

Diğer kaynaklar için ise buraya tıklayın.

Yapılan aramalar: feromonlu parfümler nelerdir, feromonlu parfümlerin isimleri

İlginizi Çekebilir.

Ferolle Parfüm Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ferolle Parfüm Nedir? Bu yazımızda sizlere ferolle aşk parfümünün ne olduğundan, ne işe yaradığından ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir