Çarşamba , Ekim 27 2021

Ferolle Parfüm İçeriği Nedir?

Ferolle Parfüm İçeriği

Sizi daha fazla sıkmadan ferolle parfümlerinin o eşsiz kokusunun sebebini yani içeriğinde neler olduğundan bahsedeceğim
Ferolle Parfüm ; afrodizyak etkili bir koku olduğundan dolayı her katmanında (yani notasında) farklı kokuları algılarsınız.
Bunun sebebi ferolle üreticilerinin, parfümün dikkat çekiciliğini maksimuma çıkarılmak istemesinden kaynaklanıyor.
Eğer her katmanda ne bileyim tepe noktasında portakal , orta – kalp noktasında vanilya, yasemin, odunsu bir koku alıyor olsaydınız bu parfüme afrodizyak etkili diyemezdik.
Sonuçta her insanı çeken koku olmak kolay değil.
Milyon tane farklılığı olan insan ve binlerce parfüm bulunuyor.
Eğer afrodizyak bir kokuyu çevrenizden birisi kullansaydı bunu farketmemeniz imkansıza yakın bir ihtimaldi.
Sanırım google da arattığınız kelimeler şu şekilde “Ferolle parfüm içeriği, ferolle aşk parfümü içindekiler kısmı”  Doğru bildim mi 🙂 doğruysa lütfen yorumlarda belirtin.. Evet gelelim asıl konumuza.
Ferolle parfüm içeriğini merak ettiğinize göre internette herhangi bir sayfada, ya da sosyal medyaların birinde bu aşık eden parfüme rastlamış olmalısınız ve bir arayış içerisinde siniz. Bizde az sonra bu parfümün içerisinde neler olduğunu en ince ayrıntısına kadar size anlatacağız

Ferolle Premium İntense İçeriği

Üst Notası: Biberiye, lavanta, turunçgil.
Orta Nota: Ylang-ylang, tarçın, Vetivers.
Alt Notası: Sedir, misk, selvi, tütsü.
Tür: Eau De Parfume.
Sene: 1999-2020

İntense parfümün içeriği işte yukarıda anlatılanlar gibi dostlar. Eğer afrodizyak etkili erkek parfümü arayışındaysanız bu kokuyu mutlaka öneriyoruz.
Denemeden etkilerini bilemezsiniz.
İnternette her ne kadar bazı şikayetler yer alsa da. Kokuyu sahiplenme oranınıza göre başarıya ulaşacağınızı düşünüyoruz.
Ferolle premium parfümlerinin alanların %85 i bu kokudan memnun olduğunu ve bir dahaki sefer 3 tane alacağını söylüyor.
Bu kadar kişi yanılıyor olamaz değil mi? Şu yazıyı okursanız”aşk parfümleri işe yarıyor mu” demek istediğimi anlarsınız…
Normal feromon parfümlerin sadece dikkat çekicilik oranı yüksek iken bu olay ferolle de kalıcılığı da sağlıyor.
Hem kalıcı hem dikkat çekici.
Sitemizdeki bir çok konuyu okuduktan sonra sağ tarafta yer alan sizin için oluşturduğumuz satış linkine tıklayarak ilgili siteye gidebilir.
Kapıda ödeme ve gizli paketleme kolaylığıyla 24 saat içinde parfümünüzü teslim alabilirsiniz.

Ferolle İçerisindeki Afrodizyak Etkisi Yaratan Madde

Bildiğiniz gibi ferolle parfümünün diğer afrodizyak etkili parfümler gibi aşık etme etkisi bulunuyor.
Daha çok erkekler tarafından kullanılan tabiri caizse bu “hileli aşk parfümü”nün içinde yer alan bütün karışımlar doğada bulunan doğal afrodizyakların medikal olarak yapılan bir versiyonundan ibaret.

Doğadaki afrodizyakların içeriğinde neler vardır bilir misiniz? ve bir ileriye gidelim hangi yiyecekler de afrodizyak vardır?
Çikolata da bol miktarda doğal afrodizyak bulunur. Muz da ve zencefilde de öyle. Bunlar doğal hormon klasmanına girerler. Ferolle parfümler ise doğal olmayan ama etkisi kanıtlanmış bir afrodizyak kokudur. Aslında 2 türün de amacı aynıdır. İktidarsızlığa çözüm, özgüven arttırma, aşık etme ve dikkat çekme….

Özellikle çikolatanın içeriğine dikkat çekmek istiyorum. Bu afrodizyağın içerisinde “aşk kimyası” olarak’da bilinen PAE adlı enzimlerden çokça bulunuyor.
Bir düşünün bayanlar neden adet dönemi krizlerine girdiklerinde hemen çikolataya ya da çikolatalı yiyeceklere saldırırlar onları isterler?
Çünkü beyinleri bu afrodizyağa alışmıştır. Onu yedikten sonra hormonal olarak denge sağlarlar ve içlerindeki “erotik açlık” denilebilecek duygu maskelenmiş olur

Düşünelim, küçücük bir çikolatadan bile bu kadar etki alan kadınlar. Alt nota ve üst notalarında çikolata esansı taşıyan ferolle parfümünden etkilenmezler mi? tabiki de etkilenirler. Zaten asıl amacımız da bu olmalı. Bayanların beynine girip kontrolü ele geçirmek..

Ferolle parfümünün içeriğinde yer alan ve doğal afrodizyak klasmanına girecek bir diğer yiyecek ise Avokado’dur. Bu meyvenin sadece şekline bakmak bile insanda cinselliği çağrıştırdığı yabancı kaynaklar tarafından açıklanmıştır!
Hatta bir makaleye göre de çok eski dünya kabilelerinden biri olan aztek krallığı, bu feromon içerikli avakado meyvesine “testis ağacı” diyorlarmış. Avakadonun faydaları anlatmakla bitmez ama yinede yazımızı fazla uzun tutmamak için en iyisi buralarda noktalamak olacak.

İlginizi Çekebilir.

Ferolle Parfüm Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ferolle Parfüm Nedir? Bu yazımızda sizlere ferolle aşk parfümünün ne olduğundan, ne işe yaradığından ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir