Çarşamba , Ekim 27 2021

Afrodizyak Etkili Parfüm Nedir? Ne İşe Yarar?

Afrodizyak Etkili Parfüm Nedir?

Afrodizyak parfüm, özgüveni arttırmayı amaçlayan, cinsel isteği destekleyen parfüm çeşididir. Standartları nedir, ne değildir dersek Diğer parfümlere oranla oldukça farklı etmenleri bulunuyor afrodizyak parfümlerin. Normal parfümler hoş bir koku yayılımı sağlarken, afrodizyak etkili olanlar hoş kokunun yanı sıra renkli bir cinsel yaşama da davet ediyor.
Aynı zamanda kendini eksik hisseden kişilerin özgüveninin tavan yapması konusunda da oldukça başarılıdır.

Çiçeksi, romantik, odun kokulu, çam kokulu, şeker aromatik ligine sahip sayabileceğimiz pek çok değişik parfüm varyasyonları bulunuyor.
Afrodizyak parfümlerde de bu tür kokuları yayan özellikte ki çeşitleri bulabilirsiniz.
Dünyada hali hazırda satışı yapılan bir çok farklı çeşitte aşk parfümü satışı yapılmasına rağmen, ülkemizde bu tür feromon parfümlerin öncüsünün FEROLLE olduğu söylenebilir. Dünyadaki afrodizyak parfüm fiyatlarına oranla ferolle’ler o kadar uygun kalıyor ki yurt dışından bile siparişlerin geldiğini biliyoruz.
Ayrıca unutmadan söyleyeyim daha önceki bir yazımızda belirttiğimiz üzere Eğer bu tür afrodizyak etkili erkek parfümlerinin isimlerini merak ediyorsanız ilgili konuya gitmek için tıklayabilirsiniz.

Ancak unutmamanız gereken şey hangisini kullanıyor olursanız olun, parfümün içindeki o kendine özel hormonlar ve kışkırtıcı koku etkisi yaşamınıza olumlu şekilde bir yansıma yapacaktır. Cinsel hayatını hem canlı hem de daha renkli tutmak isteyen erkek ve kadınlara yönelik olarak geliştirilmektedir. Gönül rahatlığıyla “ferolle intense” ya da bir başkasını kullanabilirsiniz

Üstelik parfüm piyasasına göz atıldığı zaman da pek çok markanın çatısı altında afrodizyak etkisi yaratacak parfümleri bulabiliyoruz.
Aşk kokusu , feromon koku , afrodizyak kokuları gibi varyasyonları olan afrodizyak etkili parfüm nedir sorusu için güzel ve anlaşılır bir cevap verdiğimizi düşünüyoruz 🙂

Afrodizyak Etkili Parfüm Ne İşe Yarar?

Kendimize olduğu kadar çevremize de hoş koku yaymak güzeldir. Bir ortama adım attığınız zaman önce kokunuz ortama yayılır. Sizlere afrodizyak etkili parfümlerin ne işe yaradığı konusunda kısa bir açıklama yapmak istiyoruz.

Bu koku insanlar tarafından anında hissedilir. Ortamlarda dikkat çekmek ve hoş kokunuzu yaymak çok zor olmuyor.
Afrodizyak parfümlerin daha keskin bir kokusu bulunmaktadır. Sizler bu parfümü kullandığınız zaman herkes tarafından anında koku alınır.

Adeta romantik bir kokuya sahip olan bu parfümler, kadın ve erkekleri iyi hissettirmeye yardımcıdır. Kendini tam manasıyla seksi hissetmeyen kişilerin severek kullanmış olduğu parfümlerdendir.  Seksi yanınızı ortaya çıkarmak ve bunu yanınızda ki kişiye en güzel şekilde hissettirmek oldukça kolay olacaktır.

 • Afrodizyak etkili parfümler partnerinizdeki aşk hormonlarını arttırdığı gibi cinsellik olanağını da %70 oranında arttırmaktadır.
 • Afrodizyak kokunun içerisindeki doğal maddeler, karşı cinsin sizden duyduğu, etkilendiği kokuyu yüksek oranda etkileyici ve baştan çıkarıcı hale getirir.
 • Hormonları harekete geçirir ve sizi çekici yapar. Artık karşı koyulamaz bir çekiciliğiniz olacak. Yapılan araştırmalara göre kadınları %95’inin kalbine kazanmak için en önemli olan şey kokunuzdur. Bu tür feromon – afrodizyak etkili parfümler sayesinde işte bunu başarabileceksiniz.
 • Karşı cinsten biriyle görüştüğünüzde kokunuz onun dikkatini çeker ve hemen sizden etkilenir. Hormonlar hareketlendirdiği için o kişi sizden daha çok hoşlanmaya başlar.

afrodizyak etkili parfüm nedir ne işe yarar

Afrodizyak parfüm faydaları 

 • Etkili kokuya sahiptir
 • 72 saate kadar kalıcılığını sürdürür
 • Romantik ve seksi kokuya sahiptir
 • Cinsel yaşamı ayakta tutmaya yardımcıdır
 • Özgüveni geri kazanmanıza yardımcı olur
 • Hoş kokuya sahiptir
 • İstediğiniz koku çeşitleri bulunur

Daha önce feromon parfümler işe yarıyor mu isimli bir makale yazmıştık . Oradaki yazımızın bir kısmını sizinle paylaşmak istiyoruz. Çünkü sizde biliyorsunuz ki feromon : afrodizyak demek…

Feromon parfüm işe yarıyor mu diye öncelikte test etmeniz gerekebilir. Ama kısa süre içerisinde üstünüzdeki bakışları ve yoğun ilgiyi hissedeceksiniz. Kadınların yoğun ilgisi sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. İlişkilerde ilk etkileşimden sonra önemli olan kişinin kendine olan güveninin üst seviyede olmasıdır.
Feromon aşk parfümü sayesinde kısa sürede özgüveniniz tavan yapacak ve aşkı en üst seviyede yaşayacaksınız

 

 

afrodizyak parfumler ne işe yarar.

 

Afrodizyak Etkili Parfüm Nereden Alınır?

Afrodizyak etkisiyle adeta baş döndürecek parfümleri satın almak isteyebilirsiniz.
Eğer ki böyle bir kokuya ihtiyacınız varsa internet üzerinden orijinal haliyle satışa sunulan afrodizyak parfümleri satın alabilirsiniz.
Pek çok güvenilir markalar artık online kanallar üzerinden parfümlerin satışını yapmaktadır.

Güvenli ödeme, hızlı teslimat güvencesi eşliğinde parfümlerinizi satın alabiliyorsunuz.
Üstelik istediğiniz parfümü kısa süre içerisinde kapınıza kadar teslim alabiliyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
Fakat afrodizyak etkili parfümü satın almadan önce hangi çeşitlerin mevcut olduğu konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyor.
Bu sayede ten renginize en çok yakışacak seksi kokuları satın alarak kullanabilirsiniz.
Çünkü parfüm kullanırken de mutlaka ten rengine uyum sağlayan, yakışacak kokuları bulmanız gerekiyor.

Belirlediğiniz bir afrodizyak kokunuz olduğu zaman o tarz parfümü alıp kullanmak daha etkileyici bir durum olacaktır.
Bu sayede partnerinizde sizin romantik kokunuzu artık benimsemeye başlamış olacaktır.
Eğer sizde ferolle parfüm nerede satılır merak ediyosanız ve satın almak istiyorsanız. Sağ taraftaki satın al butonuna tıklayarak orjinal sitesinden ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığıyla satın alabilirsiniz..

İlginizi Çekebilir.

Ferolle Parfüm Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ferolle Parfüm Nedir? Bu yazımızda sizlere ferolle aşk parfümünün ne olduğundan, ne işe yaradığından ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir